220AMB16R is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
CIT Relay and Switch
In Stock: 1,421
Datasheet
Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 50VDC