0008500113-05-R4
DigiKey Part Number
0008500113-05-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-R4
Description
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
5.00" (127.00mm)