0039000038-12-R2-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-R2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-R2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)