DLW32SH101XF2L | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DLW32SH101XF2L |
Description | CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200 |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 115mA DCR 2.1Ohm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | DLW32SH101XF2L Models |
Category | Voltage Rating - DC 50V |
Manufacturer Murata Electronics | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Series | Ratings AEC-Q200 |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Number of Lines 2 | Height (Max) 0.098" (2.50mm) |
Inductance @ Frequency 100 µH @ 100 kHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |
Current Rating (Max) 115mA | Base Product Number |
DC Resistance (DCR) (Max) 2.1Ohm |