CSJ-SGFB-200-MHF4
DigiKey Part Number
343-CSJ-SGFB-200-MHF4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CSJ-SGFB-200-MHF4
Description
COAX CBL SMA TO MHF4 7.8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to I-PEX MHF4 0.81mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm)
EDA/CAD Models
CSJ-SGFB-200-MHF4 Models
Length
7.874" (200.00mm)
Style
SMA to I-PEX MHF4
Cable Type
0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz