PTN0.75BK75
DigiKey Part Number
1030-PTN0.75BK75-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PTN0.75BK75
Description
EXPAND SLEEVE 3/4" X 75' BLACK
Detailed Description
Sleeve X 75.00' (22.86m) Black
Category
Length
75.00' (22.86m)
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Series
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Packaging
Spool
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.750" (19.05mm)
Diameter - Inside, Expanded
1.250" (31.75mm)