0008500113-12-R2-D
DigiKey Part Number
0008500113-12-R2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-R2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)